Серія 14 | 13.08.2019 | Сезон 1

Не пропустіть 14 серію мелодрами Кріпосна від 13.08.2019 на телеканалі СТБ! Ви побачите, як Катя вже третій день страждає і не виходить з кімнати – дівчина не може прийняти той факт, що через пані Червінську, вона стала сиротою. Ну а пан Олексій, не може знайти собі місця, щоб зрозуміти, через що Червінські могли відмовити йому в намірах викупити Катю й одружитися з нею. І сьогодні його друг – пан Дорошенко, після розмови з Лідією, відкрив очі Олексію на правду про те, що пані обмовила його.

Водночас, пан Григорій зустрівся зі своєю майбутньою дружиною, яка висловила своє невдоволення тим, що Косача хтось нахабно обмовив. Незабаром до Наталі прийшов її брат Ніколя, щоб намовити сестру допомогти їй зустрітися з Олексієм. Але чи вдасться їм так легко покинути садибу Червінських, якщо під дверима Каті, як завжди, підслуховує заздрісна Галя?

Ну а Ніколя вже встиг підготувати прохання до суду на пана Червінського за те, що пан Петро не дотримав свого слова. Тепер в Олексія Косача є надія на те, що він зможе вибороти своє право на любов. Але як на це відреагує матір Олексія, яка вже змучилася від постійних чуток і не підтримує сина в його намірах? І що трапиться, коли Олексій прийде до Червінських вночі, щоб побачити свою кохану? Не пропустіть нову серію костюмованої мелодрами Кріпосна від 13.08.2019 на офіційному сайті телеканалу СТБ!

Дивитися онлайн всі серії серіалу Кріпосна

Дивитися онлайн серіал Кріпосна – 15 серія від 14.08.2019

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: